نتایج جستجو برای عبارت :

دوکودک که بخاطره پدرشان سلاخی شدن

✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
دلم میخواست اینو زود‌تر بهت بگم.
ولی! از دستت یکم ناراحت شدم و بخاطره همین جواب‌تونو ندادم.
با اینکه کاری‌هم نکرده بودی..
انی‌وی. میخواستم اینو بهت بگم. نشد اما اینجا میگم‌ش.
وقتی پرسیدی من یه لحظه‌دلم سوخت و خواستم بیام پیویت و بگم ولی خب:/
و حتی وقتی بخاطره تام ناراحت بودی و دلداری میخواستی بازم میخواستم بیام پیویت ولی بازم خب:/
یعنی یکم رفتارم عجیب میشد.. درنتیجه هیچی نگفتم.
بهار و امیرعباس با تفاوت سنی ۸ سال مدام با هم در حال جنگ و قلدری هستند و هیچ کدامشان از مواضعشان کوتاه نمی آیند. علاوه بر این داد من و پدرشان را هم در آورده اند. وقتی دخالت من و پدرشان وسط می آید چنان پشت هم و حامی هم میشوند که انگار نه انگار دعوا و کشمکشی بین آنها بوده است. به مهربان همسر میگویم این دو تا آمریکا و اسراییل اند و من و تو ایران و فلسطین که مورد ظلم این دو نفریم
 از آن موقع به این می اندیشم  ایران منم یا فلسطین؟
بندر امن مارتیاکانلن مک کنا محبوبه نجف خانی
بندر امن : روایتی از جذر ومد یک زندگی که چه زود بزرگ می کند نوجوان این قصه را…

بندر امن : مارتیاکانلن مک کنامترجم: محبوبه نجف خانیانتشارات: سوره مهر
خلاصه:
دختر نوجوانی حدودا سیزده ساله با برادر کوچکش که پدرشان جبهه رفته و بر اثر اصابت موشک علاوه بر خراب شدن خانه شان مادرشان به کما می رود. این ها برای مدتی در کلیسا نگهداری می شوند و بعد از اینکه پدر بزرگشان که سال ها با پدرشان قهر بوده برای آنها پیغ
حضانت فرزندان صغیر یا محجوری (حجری که متصل به زمان صغر باشد) که پدرشان به مقام والای شهادت رسیده یا فوت نموده باشند با مادران آنها است مگر آنکه عدم صلاحیت آنان با حکم دادگاه ثابت شده باشد.
چنانچه در اثر عدم مواظبت و یا انحطاط اخلاقی پدر و مادری که طفل تحت حضانت او است صحت جسمی یا تربیت اخلاقی طفل در معرض خطر باشد دادگاه می‌تواند با تقاضای بستگان ، قیم و یا رئیس حوزه قضائی ترتیب مقتضی دیگری را برای حضانت کودک اتخاذ نماید
تعیین هزینه متعارف جهت
یه پسر بچه ، شایدم دختر ... هر شب توو خیابونای شهرم قدم میزنه. زیر نور ماه با فریاد هایی از جنس سکوت! ولی خب انگار واسه اون اصلا مهم نیست.
یادمه یه بار به همکلاسیش میگفت هر شب یه فرشته میاد به خوابش و اونو میبره به سرزمین خودشون. جایی که آدما همه همدیگه رو دوست دارن نه بخاطره اینکه جنس مخالف همن ! نه چون میخوان پول همو بالا بکشن یا انتقام اشتباهات گذشته خودشونو بگیرن!
اونجا همه خوب همو می خوان، همه دنبال خیر هم هستن نه اینکه زیر پای همو خالی کنن!
در
یه پسر بچه ، شایدم دختر ... هر شب توو خیابونای شهرم قدم میزنه. زیر نور ماه زیر فریاد هایی از جنس سکوت! ولی خب انگار واسه اون اصلا مهم نیست.
یادمه یه بار به همکلاسیش میگفت هر شب یه فرشته میاد به خوابش و اونو میبره به سرزمین خودشون. جایی که آدما همه همدیگه رو دوست دارن نه بخاطره اینکه جنس مخالف همن ! نه چون میخوان پول همو بالا بکشن یا انتقام اشتباهات گذشته خودشونو بگیرن! اونجا همه خوب همو می خوان همه دنبال خیر هم هستن نه اینکه زیر پای همو خالی کنن!
حی
آدم باید یه باباطاهر تو زندگی‌ش داشته باشه
که بهش بگه :" گلِ سُرخم چرا پژمرده حالی؟
بیا قسمت کنیم دردی که داری.
که تو کوچک‌دِلی طاقت نداری"

پ.ن: اهم اهم! نمیدونم الان باید چی بگم،اینو فقط بخاطره این اضافه کردم تا بگم ک من حالم خوبه:/!

فقط چشمم خورد به این جمله و گفتم چقدر قشنگ .. و خواستم با شما به اشتراک بزارم تا فیض ببرید . حالا یه جورایی هم حرف‌خودمم بودا ولی اونقدر دپرس نبودم. [ حس میکنم قبل از اینکه پستی بزارم باید با "دنیز" حرف بزنم و ب
آدم باید یه باباطاهر تو زندگی‌ش داشته باشه
که بهش بگه :" گلِ سُرخم چرا پژمرده حالی؟
بیا قسمت کنیم دردی که داری.
که تو کوچک‌دِلی طاقت نداری"

پ.ن: اهم اهم! نمیدونم الان باید چی بگم،اینو فقط بخاطره این اضافه کردم تا بگم ک من حالم خوبه:/!
فقط چشمم خورد به این جمله و گفتم چقدر قشنگ .. و خواستم با شما به اشتراک بزارم تا فیض ببرید . حالا یه جورایی هم حرف‌خودمم بودا ولی اونقدر دپرس نبودم. [ حس میکنم قبل از اینکه پستی بزارم باید با "دنیز" حرف بزنم و بگم حال
_ دیونگی 
_ درگیر و سردرگمی
_ نفرت از خود
_ غم‌و افسردگی
_ فاز برداشتن
احساساتمون شبیه به همه .
شاید بخاطره همینه که انقدر به هم نزدیکیم.
وقتی راجب خودمون پنج‌نفر دقت کردم،دیدم همه‌مون یه درد مشترک داریم
فکر کنم اون درد مارو انقدر به هم نزدیک کرده..
خدا ادمایی که کناره هم میزاره که به هم نیاز دارند.
شاید حالا بفهمم چرا با وجود این همه دل‌شکستگی و انتقاد از هم. هیچوقت از هم جدا نمی‌شیم‌
وقتی یکی ازمون می‌پرسه چرا انقدر باهم رفیق‌اید؟ نمیدونیم
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی (بادینی رِند) فرزند زنده یادجناب سردار افغان خان باران زهی (بادینی رِند) در سال ۱۲۸۴ بدنیا آمد. بعد از مسمومیت و فوت پدرشان جناب سردار افغان خان به وسیله سَم در یک مهمانی برنامه ریزی شده از سوی برخی از آقایان،جانشین پدرشان شدند. 
در زمان اجرایی شدن فرمان اراضی خالصه دولت در دوره اول پهلوی،قسمت های اعظمی از اراضی زنده یاد سردار رسول خان بوسیله ی برخی از آقایان مطرح آن زمان به خالصه دولت تبدیل شد. 
بعد از ف
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اینکه قرآن به ما [میگوید]: وَلا تَرکَنوا اِلَی الَّذینَ ظَلَموا فَتَمَسَّکُمُ النّار؛ #اعتماد_نکنید_به_ظالمین، این همین گرفتاری امروز مردم دنیا است. 
دریافت
اعتماد میکنند، پدرشان درمی‌آید.
ادامه مطلب
این دنیا ی مدال المپیاد، ی کنسرت جولیا پطروس و سه هزار دلار پول بهم بدهکارهپ.ن۱:میخواستم بنویسم کنسرت جولیا پطروس با دوست دختر مهربون لبنانیم بعد دیدم من ک اهل اینجورکارا نیستمپ.ن۲:بعد کنکور یادم بندازید ی مقایسه درمورد کنسرتهای اونا و کنسرتهای ما داشته باشم و ی بخشایی از کنسرت ۲۰۱۶ش روبذارمپ.ن۳:اینکه چرا الان نمیذارم یکیش بخاطره اینه ک درس دارم میخونم ودوم اینکه آهنگه عربی با لهجه لبنانیه و احتمالا عربی‌تون اندازه من خوب نیس(صرفا واسه ش
از زمانی که هنر طراحی گرافیک و دیزاین با نرم افزار آغاز شد تا به امروز شاهد پیشرفت های بسیاری در این عرصه بوده و هستیم و سبکهای مختلف طراحی هر چند سال یکبار دچار دگرگونی و تغییرات بسیاری می شوند و با توجه به نیاز مردم، سلیقه، و موارد بسیار دیگری به مانند صنعت مد و فشن دچار تحول می شود درست به مانند وب سایت های گوناگون و اپلیکیشن های موبایل که مدتی است رنگ و چهره ای جدید به خود گرفته اند.
بهترین مثال برای این موضوع تغییر لوگوی برند های برتر دنیا
بسته های ترحیم ایپک را تا حالا امتحان کردید ؟
باید در نظر بگیرید که با داشتن تجربه کاری در این زمینه و نحوه خریدن بهترین نوع اقلام یک کار بسیار سخت و پر دردسری می باشد .
شما نه تنها مراسم ختم را در دست دارید بلکه مراسم انگار مراسم خودتان می باشد چون در مراسمات ایرانی ها مهم ترین گزینه این است که محصولات با کیفیت و زیبا در مراسمشان پخش شود .
پک ترحیم ایپک شاید براتون سخت باشه اعتماد کنید که مراسم خودتونو به این مجموعه بسپارید ولی مجموعه ایپک این
طی یک دهه گذشته ، پیکسار ترفند جدیدی را به لیست قابل توجه استعدادهای خود اضافه کرده است: بلاگ چین محبوب نیست. یک فیلم واقعاً بد Pixar هنوز بسیار نادر است ، اما یک فیلم قابل ارائه که لزوماً مانند یک رویداد احساس نمی شود؟ آنها اکنون بخشی از مجموعه استودیوی استودیو هستند ، حتی اگر هر بار احساس عجیب کنند. جدیدترین و عجیب ترین آنها از این به بعد است: یک فیلم Pixar که کاملاً شبیه فیلم Pixar نیست ، حتی اگر تقریباً مانند یک فیلم احساس شود.
شاید بخشی از مشکل ای
بنام پروردگار بی همتا و یگانه
با عرض سلام
در میان کاغذها،نوعی کاغذ وجود دارد،که وقتی از دور به انها نگاه کنیم،نور رو انعکاس میدن و به نوعی براق هستن! به این نوع کاغذها گلاسه گفته میشه! و البته با اصطلاح کاغذ روغنی هم معروفه! ..
کاغذ گلاسه،درونش علاوه بر خمیر کاغذ،نشاسته و پلاستیک به کار رفته،و بخاطره همین دو ماده هم قدرت جذب رنگش بالاتر رفته و هم باعث شده حالت برق داشته باشه. 
کاغذ گلاسه به دلیل استفاده از پلاستیک! خاصیت ضد ابی هم نیز دارد!
ادا
با سلام خدمت خوانندگان و خودم!
پس از حدود 5 ماه مجددا وبلاگ نویسی رو شروع کردم و علتش مشکلی که در تنظیمات بلاگم بوجود اومده بود و امکان ارسال مطلب رو برام با مشکل مواجه کرد...
توی این 5 ماه خیلی اتفاقات خاصی برام افتاد و هم خیلی خوب و هم خیلی بد...!
اتفاقات خوبی که برام بوجود اومد همش لطف خداوند بوده و خیلی شاکر هستم و اما اتفاقات بد زندگیم رو ناشی از سوء مدیریت آدمها بخصوص مسئولین میدونم نه چیز دیه...
واقعا آدم وقتی توی جریان کاری قرار میگیره بخاطر
نام کتاب: #سمفونی_مردگان | نویسنده: #عباس_معروفی | #انتشارات_ققنوس | ۳۵۰ صفحه.رمان در بی زمانی می گذرد، ساعت ها همه خواب، آدم ها همه بیدار.کتاب شش راوی دارد: سوجی، آیدا، اورهان، صاحب کارگاه چوب بری، یک نماینده از قشر مذهبی و یک نماینده از قشر روشنفکران..آیدین و خواهرش آیدا از سنت بیزار هستند و همین موجبات طرد آن ها از سمت و سوی پدرشان را فراهم ساخته. در نقطه ی مقابل، اورهان که کوچکتر از آیدین و آیدا است، به سبب علاقه ی بی حد به سنت، مورد تاییو همیش
حق اولاد به کسی تعلق می‌گیرد که حداقل دو سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشد.
برای اولاد ذکور تا زمان سرباز شدن و اگر دانشجو باشند، حداکثر تا ۲۳ سالگی مشمول حق اولاد می‌شوند و بعد از ۲۳ سالگی به شرط ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه مشمول حق اولاد می‌شوند.
برای اولاد مونث مادامی که ازدواج نکرده باشند، به پدرشان حق اولاد تعلق می‌گیرد یا اگر بعد از ازدواج، متارکه کردند و ثابت شد که نان‌آورشان والدین‌شان هستند، مشمول حق اولاد می‌شوند.

✨ ابن ماجه قزوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است که رسول خدا (صلی الله علیه و آله) فرمودند: حسن و حسین (علیهما السلام) دو سرور جوانان اهل بهشت‏ هستند و پدرشان (علیه السلام) از آن دو بهتر است.
✅ البانی وهابی نیز در تعلیقات بر سنن ابن ماجه حدیث را صحیح می‌داند.
نام فیلم : سرکوب
ژانر : اجتماعی
زبان : فارسی
تاریخ اکران در سینما : ۲ مرداد ماه ۱۳۹۸
مخاطب : بزرگسالان
پخش : فیمسازان مولود – آپ مدیا
 کارگردان : رضا گوران
بازیگران : باران کوثری ، سارا بهرامی ، الهام کردا ، پردیس احمدیه ، رویا افشار و جمشید هاشم پور
خلاصه داستان : در فیلم سرکوب ، نمایش سه شخصیت دختر که به دلیل رفتار پدرشان خانه را ترک میکنند و پس از مدتی پس از ناپدید شدن پدر دوباره به خانه برمیگردند و حضور آنها اتفاقاتی را به همراه دارد. در فیلم
، امام علی النقی مشهور به امام هادی (ع) امام دهم شیعیان جهان است که در نیمه ذی حجه سال ۲۱۲ هجری قمری در شهر صریا (حومه مدینه) به دنیا آمد. پدرشان امام جواد (ع) و مادرشان سمانه نام دارد. [۱] حضرت هادی (ع) در ۸ سالگی، پس از شهادت پدر بزرگوارشان عهده دار مقام امامت شدند و پس از ۳۳ سال امامت، در سن ۴۱ سالگی در سامرا در زمان خلافت معتز به شهادت رسیدند. [۲] امامت امام هادی (ع) همزمان با خلافت ۶ خلیفه عباسی بود و با ۷ سال باقیمانده از خلافت معتصم برادر مأمون،
استاد عشق : داستان پرپیچ و خم زندگی نابغه ایرانی، پرفسور حسابی

استاد عشق ، ایرج حسابی
معرفی:پدرشان آنها را از ایران برد لبنان بعد هم رهایشان کرد. فقیر شدند و غریب، اما عجیب اینجاست که با هزاران بیچارگی دست و پنجه نرم کردند ولی اینقدر موفق بودند که همه ی ما را خجالت می دهند…فوق العاده جذاب است این کتاب!
رابط مساوی پلی اتیلن پلی رود
رابط مساوی پلی اتیلن پلی رود از ساده ترین رابط پلی اتیلن به لحاظ ظاهری  می باشد
این محصول ساختارش از اتصال مهره ماسوره ای است که از دو مهره ماسوره ای ، اورنگ ، اسپیلت و استوانه اصلی تشکیل می شود
از رابط پلی اتیلن برای وصل کردن لوله های پلی اتیلن کشاورزی و آبیاری و آبرسانی از سایز 20 تا 125 میلی متر استفاده می شود
مزایای رابط مساوی پلی اتیلن
مقاومت بالایی در برابر ضربه و شکستگی دارند
مقاوم در برابر مواد شیمیایی
سهولت
همه ی آنهایی که آدم رفتن نبودند، رفتند
پشت سرشان را نگاه نکردند که یک نفر گوشه ای از دنیا روی ماندنشان حساب بازکرده بود
رویا بافته بود...
خانه ای ساخته بود...
و در هرنفسش زندگی دمیده بود...
حتی نیم نگاهی به ساخته های ویران او که مانده بود نکردند که بعد از آن خرابی ها حال و روزش چطور خواهدبود؟
رفتنی ها اما روزی بازمیگردند...
درمانده از تمام دنیا...
در جستجویتان ویرانه ها را کنار می زنند تا شما را از زیر آوار نبودن هایشان بیرون بیاورند
اما خیلی دیرا
همه کارگران دارای فرزند مشمول حق اولاد نیستند؛ اولین شرط تعلق گرفتن این مزایای مزدی ۷۲۰ روز بیمه‌پردازی است.
فرامرز توفیقی: حق اولاد به کسی تعلق می‌گیرد که حداقل دو سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشد. برای اولاد ذکور تا زمان سرباز شدن و اگر دانشجو باشند، حداکثر تا ۲۳ سالگی مشمول حق اولاد می‌شوند و بعد از ۲۳ سالگی به شرط ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه مشمول حق اولاد می‌شوند.
برای اولاد مونث مادامی که ازدواج نکرده باشند، به پدرشان حق
این چهار روز هم برای ما سبک تازه ای از وبگردی بود. بدون گوگل، بدون اینستاگرام و توییتر، بدون ده ها سایتی که روزانه باهاشان سر و کار داشتم و البته بدون دسترسی به سایت های خودم، چون همه ی شان روی سرورهای خارجی هستند.
این چند روز همه اش آدرس سایت ها را زده ام تا ببینم که بالا می آیند یا نه.
تنها چند سایت خبری فارسی در دسترس هست.
حتی برای پیدا کردن سایت های در دسترس دیگر دست به دامن جستجوگرهای مثلا بومی شدم. همان هایی که بودجه های هنگفتی گرفتند. اما ن

حضرت امام علی النقی مشهور به امام هادی علیه‌السّلام امام دهم شیعیان جهان است که در نیمه ذی حجه سال ۲۱۲ هجری قمری در شهر صریا (حومه مدینه) به دنیا آمد. پدرشان حضرت امام جواد علیه‌السّلام و مادرشان سمانه نام دارد. حضرت هادی علیه‌السّلام در ۸ سالگی پس از شهادت پدر بزرگوارشان عهده‌دار مقام امامت شدند و پس از ۳۳ سال امامت در سن ۴۱ سالگی در سامرا در زمان خلافت معتز به شهادت رسیدند. 
سلام
دختری ۲۷ ساله هستم و به نظر دیگران  ظاهر نسبتا زیبایی دارم، لیسانس گرفتم و در یک اداره خصوصی مشغول کار هستم، در ضمن محیط کارم محیط سالمی است و تقریبا کسانی که اون جا کار میکنند آدم های درست و خوبی هستند، ولی راستش من از این که اکثر آقایون به عنوان کیس به من نگاه میکنند و زیر نظرم دارند خسته شدم، من حجابم را تا حد معمول رعایت میکنم و در محل کار خیلی اهل بگو بخند نیستم.
سوالم این است که چرا این کسانی که من رو زیر نظر دارند هیچ کدام شان خواستگ
دانلود سریال ترکی کوزی گونی با دوبله فارسیکیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
نام : کوزی گونیسال تولید: ۲۰۱۱ – ۲۰۱۳حجم : میانگین ۱۵۰ مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : Kanal Dمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Hilal Saral,Mehmet Ada Öztekin, Nezaket Çoşkun Sevinçبازیگران: Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Zerrin Tekindor, Hale Soygazi, Merve Boluğur, Bade İşçil, Hazar Ergüçlü
خلاصه داستان: کوزی و گونی دو برادر از یک خانواده متوسط هستند و پدرشان نانوا محله هست و آدمی خشن و مستبد است.در همسایگی
خیلی کم خانه بود، اکثراً ماموریت بودند.
اطرافیان همیشه اعتراض می‌کردند و به من می‌گفتند که شما چگونه تحمل می‌کنید،
بچه‌ها یک دل سیر پدرشان را ندیدند. یک روزی به او گفتم:«خسته نشدی؟ نمی‌خواهی استراحت کنی؟»
گفت:«مگر دنیا چقدر است که من خسته شوم؟ برای استراحت هم وقت زیاد است...
شهید رحیم کابلی
@modafeanharam77
تاریخچه ی فوتوشاپ:
در حقیقت زادگاه فتوشاپ ایالت میشیگان آمریکا بوده است، گلن نول یک استاد دانشگاه علاقمند به عکاسی بود که در خانه خود یک تاریکخانه شخصی داشت. رایانه‌های شخصی در آن زمان تازه اختراع شده بودند و گلن بسیار این اختراع را دوست داشت. فرزندان گلن نول نیز همچون پدرشان ذهن خلاقی داشتند و با در اختیار داشتن رایانه شخصی و یک تاریکخانه توانستند آینده روشنی برای خود خلق نمایند.
توماس یکی از فرزندان گلن که علاقه فراوانی به عکاسی و ویرایش
بالزاک در رمان باباگوریو، به یکی از حس های بشری اشاره می کند. همچنانکه نویسندگانی چون رومن رولان نیز این کار را کرده بود. بالزاک می گوید: بدتر از بی مهری این دخترها به پدرشان، حسادتی ست که نسبت بهم دارند! 
حسادت احساسی است که حماقت را بعنوان یک حالت نسبتاً پایدار با خود دارد. وقتی حسادت تا اینمحد دهشتناک است آیا خدا هم محصول حماقت نیست؟ چیزی که خدا را مغلوب یا غالب می کند، همین ویژگی هاست. ساده لوحی و حماقت، عامل پیدایی خداست. 
در پایان، در جمع
بنام خدا
باسلام
معمولا برای ساخت طرح های مختلف،نیاز به یک سری لوازمی می باشد،که بتوان به کمک ان طرح ها را به وجود اورد و ساخت. لوازم مثل چوب،مقوا،کاغذ،فلزات،کارتن،فیبر کاغذی و .. ! هرکدام از این لوازم مورد نیاز برای ساخت طرح ها،برای جایی استفاده میشود! اما گاهی نیاز است،بتوان یک طرحی رو به صورت ریز و دقیق تر درست کرد! طوری که خود لوازم اولیه برای ساخت،سبک نیز باشد! چوب بالسا نسبت به باقی چوب ها بسیار بسیار سبک تر می باشد! طوری که می توان گفت از
بنام خدا
باسلام
معمولا برای ساخت طرح های مختلف،نیاز به یک سری لوازمی می باشد،که بتوان به کمک ان طرح ها را به وجود اورد و ساخت. لوازم مثل چوب،مقوا،کاغذ،فلزات،کارتن،فیبر کاغذی و .. ! هرکدام از این لوازم مورد نیاز برای ساخت طرح ها،برای جایی استفاده میشود! اما گاهی نیاز است،بتوان یک طرحی رو به صورت ریز و دقیق تر درست کرد! طوری که خود لوازم اولیه برای ساخت،سبک نیز باشد! چوب بالسا نسبت به باقی چوب ها بسیار بسیار سبک تر می باشد! طوری که می توان گفت از
تقویم شیعه
یازدهم شعبان
ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام
در سال ۳۳ هجری قمری شبیه‌ترین مردم به خاتم الانبیاء صلی الله علیه و آله حضرت علی اکبر علیه السلام به دنیا آمد. نام آن حضرت علی، پدرشان حضرت سید الشهداء علیه السلام، مادرشان لیلی بنت مره ثقفی است. کنیه آن حضرت طبق فرمایش حضرت صادق علیه السلام ابا الحسن است. روایت بزنطی هم دلالت دارد که آن حضرت ازدواج کرده بودند. در زیارت وارده از حضرت صادق (علیه السلام) هم می‌خوانیم: صلی الله علیک و علی ع
پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به پدر
دانلود پرسشنامه نگرش فرزند نسبت به پدر، در قالب فایل word، شامل 25 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر، روایی و پایایی و منابع مورد استفاده شده. این پرسشنامه به منظور اندازه گیری دامنه، میزان یا شدت مشکلات فرزندان با پدرشان تدوین شده است ...
سلام،
دو سال هست که از شوهرم جدا شدم و حضانت دخترم با ایشان بوده است؛ ایشون مدتی هست که فوت کرده اند ، آیا حضانت دخترم به من میرسد یا شخص دیگری؟
باسلام؛
طبق ماده ی 43 از قانون حمایت خانواده " حضانت فرزندانی که پدرشان فوت شده با مادر آنها است مگر آنکه دادگاه با تقاضای ولی قهری یا دادستان اعطای حق حضانت به مادر را خلاف مصلحت طفل تشخیص دهد.
قیمت ارزان با ساخت غیر اصولی !!
همیشه در ذهن مشتری هایی که با کارشناسان شرکت ما تماس می گیرند این سوال پیش آمده که چرا فلان شرکت قیمتی به مراتب پایین تر از قیمت شما می دهد ؟
و اینجاست که مشتری با توجه به قیمت پایین استعلامی از شرکت های مختلف و دفاتر متفرقه گیج می شود و بدون اطلاع از بحث فنی سازه و استاندارد هایی که باید در ساخت سازه و کیفیت متریال مصرفی رعایت شود صرفا بخاطره قیمت پایین خودش را دچار دردسر و خطرات جبران ناپذیر می کند ...
مشکلات بعد
رمان رویای بلند
دانلود رمان عاشقانه رویای بلند اثر مهسا صفری با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا نسخه اصلی با ویرایش جدید و لینک مستقیم
رمان رویای بلند دختری بنام گیسی است که دختره خودپسندیه ، این دختره خودپرست قصه ما مجبوره بخاطره دلایلی یک سال پیش ( جده ) مادربزرگش زندگی کنه ، مادربزرگی که تاکنون اونو ندیده و اتفاقاتی که واسه گیسیا در این مدت می گذرد داستانی ساخته است به اسمه رویای بلند ، رویای بلندقصه ی رازه ، قصه خنده ها و گریه ها ، قصه
تقویم شیعه
چهارم شعبان
ولادت حضرت عباس علیه السلام
در این روز در سال ۲۶ هجری قمری علمدار کربلا سقای نینوا حضرت قمر منیر بنی هاشم ابو الفضل العباس علیه السلام به دنیا آمد. نام مشهور آن حضرت عباس علیه السلام است. به آن حضرت ابو الفضل، ابو القربه، قمر بنی هاشم، باب الحوائج، عبد صالح و سقا می‌گویند. پدرشان حضرت امیر المومنین علی بن ابی طالب علیهما السلام، و مادرشان حضرت ام البنین فاطمه علیها السلام دختر حزام کلابیه است. آن حضرت خوش سیما و زیبار
تقویم شیعه
یازدهم ذی القعده
ولادت امام رضا علیه السلام
در روز پنجشنبه سال ۱۴۸ هجری قمری امام رضا علیه السلام در مدینه طیبه به دنیا آمد. در ولادت آن حضرت ۱۱ ذی الحجه و ۱۱ ربیع الاول نیز ذکر شده است. پدر آن حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام، و مادرشان ام البنین نجمه علیها السلام است. نام مبارکشان علی است، و کنیه آن حضرت ابو الحسن است، و کنیه خاصشان ابو علی است. القاب حضرت سراج الله، نور الهدی، قرة عین المؤمنین، مکیدة الملحدین، کفو الملک، کافی الخ
تقویم شیعه
پانزدهم ذی الحجه
۱- ولادت امام هادی علیه السلام
امام هادی علیه السلام بنا بر مشهور در چنین روزی از سال ۲۱۲ یا ۲۱۴ هجری قمری، در قریه صریا نزدیکی مدینه به دنیا آمد. ولادت آن بزرگوار در ۲۷ جمادی الاخر و ۲ و ۳ و ۵ و ۱۳ رجب هم نقل شده است. نام مبارک آن حضرت علی، نام پدرشان جواد الائمه علیه السلام، و نام مادر آن حضرت سمانه مغربیه معروف به سیده به کنیه ام الفضل است. کنیه شریفش ابو الحسن ثالث است. القاب حضرت: نجیب، مرتضی، هادی، نقی، عالم، فق
مقدمه،معرفی چکیده اهداف:
● امامت امام زمان(عج)●زندگی نامه پدر بزرگوار ایشان امام حسن عسگری(ع)●زندگی نامه حضرت نرجس خاتون مادر بزرگوار حضرت ولیعصر●آغاز امامت حضرت و داستان نماز خواندن بر پیکر پاک پدرشان امام عسگری●غیبت صغری و کبری●تشرف کسانی که به محضرمقدس حضرت رسیده اند●تمام صوت ها و کلیپ های مربوط به آقا صاحب الزمان و ظهور●مباحث مهدویت و انتظار فرج●منجی در ادیان دیگر●سواد رسانه ایو ان‌شاءالله در آخر بتوانیم که در پایان این مباحث
دانلود سریال ترکی کوزی گونی با دوبله فارسی
قسمت ۱۹۷ پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز

نام : کوزی گونیسال تولید: ۲۰۱۱ – ۲۰۱۳حجم : میانگین ۱۵۰ مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : Kanal Dمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Hilal Saral,Mehmet Ada Öztekin, Nezaket Çoşkun Sevinçبازیگران: Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Zerrin Tekindor, Hale Soygazi, Merve Boluğur, Bade İşçil, Hazar Ergüçlü
خلاصه داستان: کوزی و گونی دو برادر از یک خانواده متوسط هستند و پدرشان نانوا محله هست
  چگونگی شهادت امام هادی (ع)

امام علی النقی مشهور به امام هادی (ع) امام دهم  در نیمه ذی حجه سال ۲۱۲ هجری قمری در شهر صریا (حومه مدینه) به دنیا آمد.
پدرشان امام جواد (ع) و مادرشان سمانه نام دارد. [۱]
حضرت هادی (ع) در ۸ سالگی، پس از شهادت پدر بزرگوارشان عهده دار مقام امامت شدند و پس از ۳۳ سال امامت، در سن ۴۱ سالگی در سامرا در زمان خلافت معتز به شهادت رسیدند. [۲]
امامت امام هادی (ع) همزمان با خلافت ۶ خلیفه عباسی بود و با ۷ سال باقیمانده از خ
دانلود سریال ترکی کوزی گونی با دوبله فارسی
قسمت ۱۹۷ پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز
ترافیک نیم بها

خلاصه داستان: کوزی و گونی دو برادر از یک خانواده متوسط هستند و پدرشان
روز دوازدهم:
در روز دوازدهم محرم جماعتی از بنی اسد که در اراضی غاضریه منزل داشتند، به مقتل امام حسین(علیه السلام) آمدند و بر اجساد شهدا نماز خواندند و حضرت زین العابدین نیز به کربلا آمدند و بر پیکر پدرشان نماز گزاردند و حضرت را در همان موضعی که معروف است دفن کردند و حضرت علی بن الحسین(علیه السلام) را در پایین پای حضرت دفن نمودند و برای سایر شهدا حفره ای در پایین پای حضرت کندند و آنها را در آن محل دفن نمودند.
اهل بیت امام نیز در حالی که ۴۰ محم
۱۲توصیه

- در این کشور هیچ کاری به اهمیت بنیاد شهید نیست. با فرزندان شهید مانند پدر برخورد کنید.
2- شما همانند پدر مسئولیت عاطفی دارید. حامی آنها باشید که احساس کنند پدرشان کنار آنهاست. عاطفه کار را آسان تر می کند.
3- خداوند توفیقی داده است به شما و به نظرم مدافع حرم آسان تر از این کار شماست. شما آبرو می دهدی ولی در جهاد آبرو به دست می آورید با عشق بپذیرید، عزت بدهید حتی به ظاهر ذلیل شوید ولی نزد خدا عزیز شوید. 
4- هر صبح با دو رکعت نماز خواندن در

تجزیه طلبان الاحوازی همانند پدرشان صدام ، مدام از اشغال خوزستان توسط فارسها همانند اشغال فلسطین توسط یهودیان سخن میگویند و مدعی ارتباطات پنهان ایران و اسرائیل میشوند!
اما روزنامه الاخبار به تازگی گزارش داده که مریم حیدری (شاعر و مترجم عربگرای اهل اهواز) به زودی در جشن عرب-اسرائیل در پاریس شعرخوانی خواهد کرد!
اکنون چرا این تجزیه طلبان صدامزاده خفه خون گرفتند؟

سندرم daddy issue از جمله اختلالاتی است که برای دختران در اثر عدم ارتباط مناسب با پدرشان ایجاد می‌شود. عدم توجه و عدم ارضای نیازهای عاطفی دختران از جانب پدر در درون دختر یک خلاء عاطفی به وجود می‌آورد. دختران مبتلا به این سندرم معمولا رفتارهای آسیب زایی را در ارتباط با جنس مخالف در پی می‌گیرند. ارتباط جنسی متعدد، ارتباط با مردان سن بالا و چسبندگی در روابط از جمله نشانه‌های رفتاری این افراد است. آن‌ها با انجام چنین رفتارهایی در واقع به دنبال پر

...عَنْ سَعْدِ بْنِ عَبْدِ اللَّهِ عَنْ جَمَاعَةٍ مِنْ بَنِی هَاشِمٍ مِنْهُمُ الْحَسَنُ بْنُ الْحَسَنِ الْأَفْطَسُ‏ أَنَّهُمْ حَضَرُوا یَوْمَ تُوُفِّیَ مُحَمَّدُ بْنُ عَلِیِّ بْنِ مُحَمَّدٍ بَابَ أَبِی الْحَسَنِ یُعَزُّونَهُ وَ قَدْ بُسِطَ لَهُ فِی صَحْنِ دَارِهِ وَ النَّاسُ جُلُوسٌ حَوْلَهُ فَقَالُوا قَدَّرْنَا أَنْ یَکُونَ حَوْلَهُ مِنْ آلِ أَبِی طَالِبٍ وَ بَنِی هَاشِمٍ وَ قُرَیْشٍ مِائَةٌ وَ خَمْسُونَ رَجُلًا سِوَى مَوَا
دانلود فیلم On the Ropes 2018

کیفیت WEB-DL 720p اضافه شد

ژانر فیلم : اکشن
امتیاز فیلم : ۴٫۲/۱۰ – ۶ رای
رده سنی : R
کارگردان : James Mark
نویسنده :
بازیگران : Can Aydin, Phong Giang, Tina Pereira
محصول کشور : کانادا
تاریخ اکران : ۲۰۱۸
زمان فیلم :
زبان فیلم : انگلیسی
خلاصه داستان : در
خلاصه داستان این فیلم اکشن و مهیج آمده است ، پس از مرگ ناگهانی پدرشان ،
دو برادر متوجه می‎شوند که بزرگترین تهدید برای امپراتوری آنها فقط
می‎تواند خودشان باشند. به همین منظور برای به دست آوردن امپراتو
#بزرگان_و_نامداران_باران_زهی_بادینی_رِند
از راست به چپ:
زنده یاد جناب زرافشان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب سردار افغان خان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب کدخدانظرخان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب علیخان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی(بادینی رِند) فرزند ارشد زنده یاد جناب افغان خان باران زهی(بادینی رِند) که جانشین پدر شدند و سرداری قومش را بعهده داشت. 
جناب سعیدخان باران زهی (باد
به بهانه ی شهادت امام حسن عسکری ع
1.عسگری به معنای عقیم و بی‌دانه است؛ همانطور که انگور عسگری به جهت بی دانه بودنش به این نام مشهور شده است. لذا دشمنان از این شهرت برای اثبات عقیم بودن امام و عدم وجود امام زمان استفاده میکرده و میکنند
2. در حالیکه عسکر محله‌ای بوده در شهر سامرا که لشکرگاه و محل توقف سپاه خلفای عباسی در آنجا قرار داشت. 
3. خلفای عباسی برای زیر نظر داشتن فعالیت‌های فرهنگی، علمی و سیاسی امام هادی(علیه السلام)، آن حضرت را در سال 236
۱‌.دیشب یک زن باردار سیاهپوست به عمد توسط پلیس آمریکا کشته شد.
۲.پلیس آمریکا سیاهپوستان را سه برابر سفید پوستان به قتل می رساند.سالانه حدود ۱۰۰۰ نفر که بیشتر سیاهپوست هستند توسط پلیس به قتل می رسند.
۳.سالانه حدود ۶۴۰۰۰ نفر در آمریکا در اثر استفاده از مواد مخدر کشته می شوند که بیشتر آنها سیاهپوست هستند.
۴. چند روز پیش چهارمین کودک مهاجر در مرز با مکزیک کشته شد.
۵. نوجوانان آمریکا بیشترین مصرف ماری جوانا را دارند.
۶. حدود ۴۰ در صد تولدها در آمریک
به نام خدای خاک‌های پاک :)
 من شنیدم یک جایی یک خانواده‌ای هست، که بعد از سه روز روزه‌داری، افطارشان را (به یکی مثل من) نیازمند دادند. 
من شنیدم یک جایی یک خانواده‌ای هست که مادرشان لباس عروسش را (به یکی مثل من) مستحق داد.
من شنیدم یک جایی یک خانواده‌ای هست؛ که پدرشان در رکوع نمازش انگشتر (به یکی مثل من) گدا داد.
من شنیدم یک جایی یک خانواده‌ای هست؛ که از قول پسر بزرگشان نقل شده:"کَرَم یعنی قبل از درخواست کسی به او ببخشی". 
من شنیدم یک جایی که خان
نگهداری و نفقه طفل بعد از فوت والدین
در این مقاله قصد داریم درباره نگهداری و نفقه طفل بعد از فوت والدین را مطابق با نظریه موسسه حقوقی کیانداد توضیح دهیم با ما همراه باشید.
سوالی که بعد از فوت والدین مطرح می شود
این است که نگهداری و نفقه طفل بعد از فوت والدین با کیست؟ و در صورت مرگ
یکی از والدین، نگهداری طفل با شخص زنده می باشد. حضانت فرزندانی که پدرشان
فوت کرده با مادر آنهاست مگر زمانی که دادگاه به درخواست ولی قهری (پدر
بزرگ پدری طفل) یا دادس
دو روز قبل که عکسهای عروسی یکی از افرادی که دنبالش میکنم را دیدم با خودم گفتم الهی خوشبخت شوند اما کاش در این اوضاع اقتصادی حداقل عکس منتشر نکنند تا آه دیگران دربیاید! چیزی نگفتم و سعی کردم از این مسئله عبور کنم اما به همسرم گفتم می‌دانم که انسان آزاده‌ای پیدا می‌شود که در این باره حداقل یک پست بگذارد و درست چندساعت بعد جناب حجت الاسلام صدرالساداتی همان عکسها را گذاشت و از پدر داماد که سفیر این خاک و بوم هست چندسوال پرسید و گفت در صورت پاسخ
بیانات در ابتدای درس خارج درباره اثر نماز شب در از بین بردن گناهان

بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین و لعنة اللَّه علی اعدائهم اجمعین. وَ بِهذَا الاِسنادِ، قالَ: قالَ الصّادِقُ (عَلَیهِ السَّلامُ) فی قَولِهِ (تَعالى): اِنَّ الحَسَناتِ یُذهِبنَ السَّیِّئاتِ؛ قَالَ: صَلاةُ اللَّیلِ‌ تَذهَبُ‌ بِذُنُوبِ‌ النَّهار.(۱)
وَ بِهذَا الاِسناد
 اِسناد [این حدیث] همان اِسناد روای

کمک جعفر غلامی به تیم فوتبال وحدت بروجرد

50.000.000 ریال هزینه مراسم سالگرد مرحوم پدر گرامی آقای جعفر غلامیبه تیم فوتبال جوانان وحدت بروجرد اهدا شدبه دنبال حضور تیم فوتبال جوانان وحدت بروجرد در لیگ دسته اول ایرانآقای جعفر غلامی از چهره های خوش نام و از ورزشکاران اخلاق مدار بروجردتوسط سایت فرهاد داودوندی مبلغ 50.000.000 ریال ( پنج میلیون تومان ) به مسوولین تیم فوتبال وحدت بروجرد اهدا نمودصمیمانه برای آقای جعفر غلامی که به مناسبت سالگرد د
مطابق ماده ۱۱۷۱ قانون مدنی در صورت فوت یکی از پدر یا مادر حضانت با دیگری است. بنابراین با فوت پدر نگهداری طفل با مادر است. عنایت داشته باشید که اگر پدر بزرگ پدری فرزند در قید حیات باشد ولایت با اوست. ولی نگهداری و حضانت با مادر است. پدر بزرگ در صورتی می تواند سلب حضانت مادر کند که ثابت کند نگهداری و مراقبت او به صلاح و مصلحت فرزند نیست و مادر فاقد صلاحیت لازم است.ماده ۴۳ قانون حمایت خانواده مقرر کرده است: «حضانت فرزندانی که پدرشان فوت شده با ماد
بیوگرافی و زندگینامه کیوانچ تاتلیتوغ
بیومیو : کیوانچ تاتلیتوگ با نام اصلی کیوانچ تاتلیتوغ به انگلیسی Kıvanç Tatlıtuğ در 27 اکتبر 1983 در آدانا، ترکیه متولد شد.
پدرش اردم تاتلیتوغ و مادرش نورتن تاتلیتوغ هستند.
قد او 187 سانتیمتر است.
کیوانچ 4 خواهر و برادر دارد.
او
تحصیلات خود را در دبیرستان Yenice Çağ Private High School در حالی که در
دوران دبیرستان در بازی بسکتبال عالی بود تمام کرد. هنگامی که پدر او مریض
شد آنها به استانبول نقل مکان کردند تا پدرشان درمان مناسب
تقویم شیعه
پنجم شعبان
ولادت امام زین العابدین علیه السلام
در این روز در سال ۳۸ هجری قمری در زمان امیر المومنین علیه السلام آقا و مولایمان حضرت سید الساجدین زین العابدین بن الحسین علیهما السلام به دنیا آمدند.
نام آن حضرت علی است، و مشهورترین لقب مبارکش زین العابدین و سجاد است. پدرشان سرور شهیدان حضرت اباعبد الله الحسین علیه السلام، و مادرشان حضرت شهربانو است. 
امام سجاد علیه السلام دو سال از عمر بابرکتش را با جدش امیر المومنین علیه السلام ب
تقویم شیعه
پنجم شعبان
ولادت امام زین العابدین علیه السلام
در این روز در سال ۳۸ هجری قمری در زمان امیر المومنین علیه السلام آقا و مولایمان حضرت سید الساجدین زین العابدین بن الحسین علیهما السلام به دنیا آمدند.
نام آن حضرت علی است، و مشهور ترین لقب مبارکش زین العابدین و سجاد است. پدرشان سرور شهیدان حضرت اباعبد الله الحسین علیه السلام، و مادرشان حضرت شهربانو است. 
امام سجاد علیه السلام دو سال از عمر بابرکتش را با جدش امیر المومنین علیه السلام
شاید بسیاری از افراد حتی در دنیای مدرن امروزی تصور کنند که تربیت فرزندان فقط برعهده‌ی مادران است و پدران تنها مسئول تأمین مخارج خانواده هستند. اما تحقیقات نشان می‌دهد که نقش پدر در تربیت فرزند چیزی نیست که بتوان به‌راحتی نادیده گرفت. در این مطلب بیشتر به این موضوع مهم می‌پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.
براساس تحقیقات روانشناسی، ۳ روش تربیتی متفاوت در بین والدین وجود دارد:
والدین مقتدری که کمتر محبت می‌کنند و کنترل بالایی روی فرزندان‌ش

درست است که از امیر مؤمنان نقل شده است:
«خوش ندارم مردی را ببینم که اثر سجده بر پیشانی‌اش نیست.» [الأصول‌الستةعشر، ص۱۲۳]
اما این اثر باید واقعاً بر اثر عبادت و سجده بسیار باشد نه چیز دیگر!
به روایت زیر توجه کنید...

...عَنْ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ أَبِیهِ عَنْ عَلِیٍّ ع:
«أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ ص أَبْصَرَ رَجُلًا قَدْ دَبِرَتْ جَبْهَتُهُ فَقَالَ لَهُ النَّبِیُّ ص: «مَنْ یُغَالِبْ عَمَلَ اللَّهِ یَغْلِبْهُ وَ مَنْ یَهْجُرِ اللَّهَ عَ
عکس حاضر نمایی از بردشیر مرحوم کدخدا مدی بهرامسیرآسترکی می باشد در قبرستان بنه وار آسترکی
چهره های حاضر درعکس نوادگان آن بزرگوارمی باشند که همگی دارفانی را بدرود گفته 
مرحوم کدخدا مدی درسال 1318هجری قمری پس از یک قرن عمربابرکت وعزت دست از زندگی دنیا کشیده و به منزل ابدی پیوست
وی درطول عمرگرانمایه اش زحمات زیادی برای طایفه آسترکی وایل بختیاری کشید وبه طوریقین میتوان گفت که بعدازوقایعی که درحوالی سال1200 قمری برای طایفه آسترکی وایل بختیاری پ
ژانر:کمدی, درام
خلاصه داستان : سه خواهر و برادر که برای افتتاح نمایشگاه تازه، پدر مجسمه‌سازشان به نیویورک می‌روند، بعد از وقوع سانحه‌ای که به پدرشان صدمه‌ای جدی می‌زند باید با واقعیت تلخ آسیب‌پذیری و زوال والدین کنار بیایند، در حالی که ….
DOWNLOAD  
پک سالم و با کیفیت
پک سالم و با کیفیت ، خوردن یک صبحانه سالم چیزی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و شما تنها نیستید .
من اول صبح اصلا ناشتا نیستم و خیلی غذاهای صبحانه را دوست دارم ، به خصوص گزینه های شیرین تر مانند غلات .
من در مورد شما نمی دانم ، اما من همیشه دانا بودم بخاطره خوردن صبحانه ...
من برای تهیه صبحانه نیز از نظر جسمی بی تحرک نیستم ، بنابراین نیازی به گفتن نیست که برای صبحانه آماده کردن
در یخچال برای من سخت باشد ، بناب
آنچه در این نوشتار می آید نصیحت های پیامبر اعظم ـ صلی الله علیه و آله ـ به ابوذر غفاری است. این حدیث در کتاب «مکارم الاخلاق» اثر رضى الدین، حسن بن فضل طبرسى، از علماى قرن ششم هجرى، فرزند امین الإسلام طبرسى(صاحب تفسیر مجمع البیان) آمده است. ایشان این حدیث را از پدرشان با ذکر سلسه سند ذکر می نماید؛[1] سپس این حدیث در کتاب« تنبیه الخواطر و نزهة النواظر» معروف به« مجموعه ورّام» نوشته ورام بن ابى فراس مالکى اشترى (متوفاى 605 هجرى) آمده است. [2] مرحوم مج
آنچه در این نوشتار می آید نصیحت های پیامبر اعظم ـ صلی الله علیه و آله ـ به ابوذر غفاری است. این حدیث در کتاب «مکارم الاخلاق» اثر رضى الدین، حسن بن فضل طبرسى، از علماى قرن ششم هجرى، فرزند امین الإسلام طبرسى(صاحب تفسیر مجمع البیان) آمده است. ایشان این حدیث را از پدرشان با ذکر سلسه سند ذکر می نماید؛[1] سپس این حدیث در کتاب« تنبیه الخواطر و نزهة النواظر» معروف به« مجموعه ورّام» نوشته ورام بن ابى فراس مالکى اشترى (متوفاى 605 هجرى) آمده است. [2] مرحوم مج
بنام خدا
باسلام 
یادگیری با حفظ کردن خیلی تفاوت دارد!
یادگیری و درک یک علم و حفظ کردن محتوا درسی،دو چیزا مجزا هستن! وقتی یک چیزی را یاد گرفته باشید و ان را درک کرده باشید،در واقع ان علم الان جزوی از زندگی شما می باشد و می توانید به کمک ان مشکلات خودتان را به روش ها مختلف حل کنید،می توانید مسائل مختلف که قبلا نمی توانستد حل کنید،اکنون حل کنید! دنیا و ابعاد زندگی را عمیق تر ببینید و حتما نگاه متفاوت تری خواهد دشت!

حضرت علی(ع)(در نهج البلاغه) در را
بنام خدا
باسلام 
یادگیری با حفظ کردن خیلی تفاوت دارد!
یادگیری و درک یک علم و حفظ کردن محتوا درسی،دو چیزا مجزا هستن! وقتی یک چیزی را یاد گرفته باشید و ان را درک کرده باشید،در واقع ان علم الان جزوی از زندگی شما می باشد و می توانید به کمک ان مشکلات خودتان را به روش ها مختلف حل کنید،می توانید مسائل مختلف که قبلا نمی توانستد حل کنید،اکنون حل کنید! دنیا و ابعاد زندگی را عمیق تر ببینید و حتما نگاه متفاوت تری خواهد دشت!

حضرت علی(ع)(در نهج البلاغه) در را
دانلود سریال Locke And Key با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال Locke And Key
نام سریال : لاک و کلید Locke And Key
زبان: انگلیسی (زیرنویس فارسی)
فرمت: MKV
حجم: ۴۰۰ مگابایت
محصول : ۲۰۲۰ آمریکا
زمان: ۴۵ دقیقه
ژانر : درام | فانتزی | ترسناک
کارگردان: Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Carlton Cuse
بازیگران: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones
اطلاعات بیشتر : کلیک کنید
خلاصه سریال : داستان این سریال درباره‌ ی سه خواهر و برادر می‌ باشد که پس از قتل وحشتناک پدرشان ، اکنون وارد خانه‌ ی اج
دانلود فیلم سینمایی Winter’s Bone 2010  با لینک مستقیم
Download Winter’s Bone 2010  movie

نام فیلم:Winter’s Bone 2010

زبان:انگلیسی

ژانر:غم انگیز

سال انتشار:2010

مدت زمان:۱۰۰ دقیقه

محصول کشور:آمریکا

فرمت فایل دانلودی:MKV

کیفیت فایل دانلودی:BluRay 720p 

حجم فایل دانلودی:

۵۰۰ مگابایت=BluRay 720p

انکودر: Yify

کارگردان:Debra Granik

بازیگران:Jennifer Lawrence, John Hawkes, Garret Dillahunt, Isaiah Stone

خلاصه فیلم:

دختری به نام “ری” مسئول نگهداری از دو خواهر و برادر کوچکترش و همچن

کتاب فرمانده شهر : ممّد نبودی ببینی شهر آ زاد گشته… بخوان تا بشناسی ممّد معروف را

کتاب فرمانده شهرنویسنده: داوود بختیاری دانشورانتشارات: سوره مهر
معرفی:
یکی از سرودهای معروف: ممّد نبودی ببینی شهر آ زاد گشته….جوان های سینه زن چنان این نوحه را با غم می خوانند که انگار پدرشان از دنیا رفته درحالیکه این نوحه و گریه برای جوان رشید و خوش قیافه و بی نظیر شهر…بقیه اش را درکتاب بخوانید…
بریده کتاب:
باید رئیس ساواک آمده باشد. با این حرف محمد بی اخ
مقام معظم رهبری
قرآن نیاز امروز ماست؛ نه‌فقط ما، ملت ایران، جامعه‌ی اسلامی و کل جامعه‌ی
بشری نیاز دارند به قرآن. قرآن است که با استکبار مخالفت میکند. قرآن است که با
ظلم، با کفر بالله سریعاً مخالفت و مقابله میکند. قرآن است که با طغیان و طاغوت با
قدرت مقابله میکند. اینها همین گرفتاری امروز بشر است. اینهایی که می‌بینید عربده
میکشند در موضع ریاست جمهوری یا پادشاهی فلان کشور علیه ثبات و آرامش کشورها، اینها
همانهایی هستند که قرآن بر سر آنها د
طرح یک کوبش!
فیلم Babel، آخرین فیلم از سه‌گانه‌ی ایناریتو، جنسی از تصادف را انگشت‌نما می‌کند که همه به آن نیاز داریم!
یک زوج آمریکایی -که از قضا دو بازیگر خوشگل و معروف هالیوودی هم هستند(!)- برای حل کردن اختلافاتی که بعد از مرگ نوزادشان ایجاد شده است، سفری زیارتی سیاحتی (!) به مقصد مراکش را ترتیب می‌دهند تا در آرامش طبیعت کویری و وحشی و کم‌متمدنِ آنجا توریست‌بازی کنند.
داستان از آنجا اوج می‌گیرد که دو برادر چوپان بومی،‌ از سر بازیگوشی و رقا

به طبقه ی وسایل اتاق رفتند و دو تخت آبی  و صورتی خریدند ، دو لیوان طرح دار ، پرده رنگی با طر ح گلهای رز و سوسن  ، یک میز به رنگ آبی  با صندلی هایی به رنگ صورتی  و چند تابلوی زیبا برای  دیوارها خریدند .
برای خرید وسایل مدرسه ی آنها به طبقه سوم رفته و کیف هایی به رنگ های سبز و بنفش ، جامدادی هایی به رنگ های زرد و بنفش ، مدادهایی طرح دار و پاک کن و ماژیک ها و ... خریدند . پس از خرید ، به خانه برگشتند و غذایی خوشمزه و خوش رنگ خوردند .
پس از غذا خوردن ، رز
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اینکه قرآن به ما [میگوید]: وَلا تَرکَنوا اِلَی الَّذینَ ظَلَموا فَتَمَسَّکُمُ النّار؛ اعتماد نکنید به ظالمین، این همین گرفتاری امروز مردم دنیا است. اعتماد میکنند، پدرشان درمی‌آید. دیدید در بعضی از این کشورهای عربی یک حرکت خوبی انجام گرفت، یک مبارزه‌ی خوبی به وجود آمد، یک غوغایی به پا شد، یک بیداری‌ای به وجود آمد، منتها مثل شعله‌ای که بیایند روی آن خاکستر بریزند و خاک بریزند، خاموش شد؛ چرا؟ چون «لا تَرکَنوا اِل
یک‌روزی با برادرم رفته بودیم خرید شب عید. بله. من با برادرم خرید لباس می‌روم. شاید کمی نامتعارف بنظر برسد. به هرحال، صحبت‌هایمان حین قدم زدن در پیاده‌روها به محدودیت‌های من کشید. به نوجوانی‌ام. به اینکه از لحاظ دختر بودن و بخاطر جوّ (نسبتاً؟) مذهبی خانواده، یک‌سری چیزهایی بر من تحمیل می‌شود. برادرم حرف‌هایم را قبول می‌کرد و می‌گفت خودش با اینکه هر وقت بخواهم باید بتوانم بروم بیرون، موافق است. ولی در عین حال هر دو دقیقه یکبار یادآوری می
دامنۀ عترت

7209

به قلم دامنه. به نام خدا. امشب شهادت حضرت امام صادق _علیه السّلام_ است. ضمن گرامی داشتن و تسلیت، دو سخن از آن امام عزیز ارائه می گردد:

امام جعفر صادق (ع) در 25 شوال سال 148 هجری قمری به شهادت رسیدند و در کنار پدرشان، امام باقر (ع) و امام حسن مجتبی (ع) و امام سجاد (ع) در قبرستان بقیع دفن شدند.

«اسلام یک درجه است، و ایمان درجه‌‏ای ا‌ست روى اسلام، و یقین درجه‏‌ای است روى ایمان، آنچه مردم به آن رسند کمتر از یقین است‏.»

«مؤمن جز ب
دامنۀ عترت

7209

به قلم دامنه. به نام خدا. امشب شهادت حضرت امام صادق _علیه السّلام_ است. ضمن گرامی داشتن و تسلیت، دو سخن از آن امام عزیز ارائه می گردد:

امام جعفر صادق (ع) در 25 شوال سال 148
هجری قمری به شهادت رسیدند و در کنار پدرشان، امام باقر (ع) و امام حسن
مجتبی (ع) و امام سجاد (ع) در قبرستان بقیع دفن شدند.

«اسلام یک درجه است، و ایمان درجه‌‏ای ا‌ست روى اسلام، و یقین درجه‏‌ای است روى ایمان، آنچه مردم به آن رسند کمتر از یقین است‏.»

«مؤمن جز

پس از غذا خوردن ، رزا در خانه اتاق نوازندگی را پیدا کرده و به سوزان گفت : "بیا کمی ساز بزنیم". سوزان هم قبول کرد .
سوزان  رو به روی پیانو نشسته و رزا نیز بر روی نشست و شروع به نواختن آهنگ "در روزی جادویی" از "ریچارد راجرز"کرد و به همراه آن سوزان شروع به نواختن پیانو کرد. اتاق را صدای سازها پر کرده بود ، صدایی آرامشبخش ...
مادر و پدرشان  به آنها نگاه می کردند و از صدای موسیقی لذت بردند .
بیشتر از اینکه صدای هر دو ساز صدایی زیبا درآورد ، صدای ساز دهن
تقویم شیعه
بیست و نهم جمادی الثانی
وفات حضرت ام کلثوم علیها السلام
جناب ام کلثوم علیها السلام، چهار ماه پس از بازگشت از کربلا به مدینه از دنیا رفتند. پدرشان مولی الموحدین امیر المؤمنین علیه السلام و مادرشان حضرت زهرای مرضیه علیها السلام است. صاحب ریاحین الشریعة به نقل از اعیان الشیعة می‌فرماید: امیر المؤمنین علیه السلام آن مخدره را به عون بن جعفر طیار تزویج نمودند. آنچه در مورد ازدواج ام کلثوم علیها السلام با غیر عون بن جعفر نقل شده از باف
پس از غذا خوردن ، رزا در خانه اتاق نوازندگی را
پیدا کرده و به سوزان گفت : "بیا کمی ساز بزنیم". سوزان هم قبول کرد .
سوزان  رو به روی پیانو نشسته و رزا نیز بر روی نشست و
شروع به نواختن آهنگ "در روزی جادویی" از "ریچارد
راجرز"کرد و
به همراه آن سوزان شروع به نواختن پیانو کرد. اتاق را صدای سازها پر کرده بود ،
صدایی آرامش بخش ...
مادر و پدرشان 
به آنها نگاه می کردند و از صدای موسیقی لذت بردند .
بیشتر از اینکه صدای هر دو ساز صدایی زیبا درآورد ،
صدای ساز دهنی ز
شب جمعه به یاد امام
و شهدا

به یاد مجاهد خستگی
ناپذیر

پاسدار پرافتخار سپاه
اسلام

"شهید حاج
علیرضا طالعی" 

فرمانده تیپ دوم

لشگر سه نیرو مخصوص

حضرت حمزه سیدالشهدا
{علیه السلام}

.

متولد = سلماس

.

شهادت = ۱۳۸۶/۳/۷ -
دره دریک

درگیری با گروهک جنایتکار
پژاک

.

.

شهید علیرضا طالعی

از یادگاران و
رزمندگان دفاع مقدس

که در زمان جنگ، در
خط مقدم حضور داشت

و بعد از جنگ نیز
لباس جهاد را از تن درنیاورد

و در مناطق مرزی و
حساس، حضور عملیاتی داشت

و بارها از ط
گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، زهرا فلاحی؛* این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست... نمی‌دانم چه سری است؛ همین که آوای اربعین به گوش می‌رسد، جاذبه‌ای عجیب تو را به سوی بارگاه عشق می‌کشاند. هر که باشی، توانا یا ناتوان، پیر یا جوان، در این راه، زائری پرتوان می‌شوی که خستگی و سختی راه برایش معنا ندارد. معجزه عشق است که معشوق را از تمامی تعلقات دنیایی رها می‌کند و به سمت خویش فرامی خواند. برای دومین سال با کاروان دانشجو معلمان راهی شدم... تجرب
ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) بر همه دختران خوب مبارک باشه
حضرت امام رضا (ع) به قولی  17 برادر و 19 خواهر دارند که در میان خواهران، تنها حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) خواهر ابوینی (یعنی خواهر پدری و مادری ) ایشان هستند . به همین خاطر و به جهت کرامت و بزرگواری که از آن برخوردار بودند در نزد پدرشان حضرت امام موسی کاظم (ع) و برادرشان امام رضا (ع) و برادر زاده شان حضرت امام جواد (ع) از موقعیت ممتاز و ویژه ای برخوردار بودند.
این را از خودم می گویم که ش
واقعیت این است که من هرچه بخواهم شئونات ادبی را به جا بیاورم، بازهم ابتذال از زیر و بم کلماتم بیرون میریزد. حقیقت این روزها و این سالها تلخی است. یک جور تلخی که تا نسلها زیر زبان همه ما میماند ولی کسی زهره ندارد از آن دم بزند یا لب بگشاید.
من هرچقدر هم بخواهم نبوغ خودم را به حد اعلی برسانم، باز هم فکر یک لقمه نان امانم را میبرد. علم بهتر است یا ثروت؟ نان شب!
هرچقدر هم بخواهم نسبت به دانش حقوق مشعوف محظوظ باشم، باز هم بوی مشئومی زیر اینهمه کتاب قا
رمان زن قراردادی
دانلود رمان زن قراردادی اثر مهری رحمانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان رمان در اصل با همین عنوان توسط نویسنده خارجی لین گراهام نوشته شده است که به همین اسم هم توسط مهری رحمانی با مضمون متفاوت به تحریر درامده هر دو حکایت با فرمت پی دی اف هستند که نسخه اندرویدی که برای دانلود قرار داده ایم رمان خارجی هست که در سایت های مشابه برای فروش گذاشته شده اند و نسخه فعلی آنها کامل نیست ...
خلاصه
اول از همه از خودم می پرسم که چرا این فیلم اینقدر گمنام است؟ چرا هیچ وقت هیچ کس هیچ جا در مورد ان حرفی نزده؟ و یا شاید هم این فقط احساس من است. خودم هم اتفاقی به ان رسیدم. از روی بازیگر نقش اول زن ان. لاریسا گزووا
از روی داستانی به نام "دختر بی جهیز" نوشته الکساندر آستروفسکی ،ساخته شده. اما نام آن را گذاشته اند " یک عاشقانه بی رحم ". انگاری قرار است دختر که بی جهیزیه باشد، عشق هم به او رحمی نکند.
شاید به نظر برسد این حرفها قدیمی شده. در دوره و زمانه پ
رمان زن قراردادی
دانلود رمان زن قراردادی اثر مهری رحمانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان رمان در اصل با همین عنوان توسط نویسنده خارجی لین گراهام نوشته شده است که به همین اسم هم توسط مهری رحمانی با مضمون متفاوت به تحریر درامده هر دو حکایت با فرمت پی دی اف هستند که نسخه اندرویدی که برای دانلود قرار داده ایم رمان خارجی هست که در سایت های مشابه برای فروش گذاشته شده اند و نسخه فعلی آنها کامل نیست ...
خلاصه
   کارهای بزرگ

هیچ وقت عادت نداشته ام و ندارم موقعی که ۲ نفر با هم گپ می زنند، گوش بایستم. ولی یک شب که دیر وقت به خانه آمدم و داشتم از حیاط رد می شدم، به طور اتفاقی صدای گفت و گوی همسرم و کوچک ترین پسرم را شنیدم.
من آرام ایستادم و از پشت پرده به حرف های آنها گوش دادم. ظاهراً چند تا از بچه ها در مورد شغل پدرشان لاف زده و گفته بودند که آنها از مدیران اجرایی بزرگ هستند و بعد از باب من پرسیده بودند که پدرت چه کاره است، باب زیر لب گفته بود: «پ
خاطرات دفترخانه دفتر خانه برای بعضی محلی سوت و کور و برای خیلی از افراد ممکن است محل پر ازدحام و شلوغی را تداعی کند اما حقیقت ان است که هر دو تصور دور از واقع نیست گاهی سر و صدا و شلوغی دفترخانه کلافه کننده است و در زمان هایی بقدری خلوت و ساکت است که موجب تعجب مراجعان می شود . آن روز دفترخانه ساکت بود اما ورود هم زمان چندین نفر زن و مرد و کودک که در بین انها پیر مرد هفتاد هشتاد ساله ای هم حضور داشت سکوت دفتر را شکست . مرد میان سالی که بعدا معلوم شد
کوچکم!
گفته‌اند برایت نامه بنویسم. برای تو. تویی که در منی و منی که در توام. تاوانی سخت‌تر از این هم مگر هست؟ نیست. نوشتن کار من نیست. کار توست. من پخته‌خوارم. سال‌هاست. تویی که واژه‌ساز بودی. تعمیرکار چیره‌دست واژه‌ها. من سال‌هاست کلمات قی کرده‌ی دیگران را نشخوار می‌کنم. من حالا ناچارم. تو نیستی اما. تو می‌نویسی. تو می‌خوانی. تو می‌خندی. از ته دل. و اسب‌های دریایی را توی هشتیِ گل‌خانه خشک می‌کنی. گفتند بنویس. اینجا. در ملأ عام. برای تو. خط

تورا برای نوه هایم تعریف میکنم!
  بدون کم و کاستی هر چه بود و نبود را برایشان   میگویم!
 به نوه دختریم میگویم:
 مادر اونقدر مهرش ب دلم نشسته بود که اسمشو   گذاشتم رو داییت
 میدانم که نوه پسریم میپرسد:
 مادر جون؟؟
 واسه همینه ک هروقت بابامو صدا می‌زنی
 میگی قربون اِسمت برم؟؟؟
 لبخند میزنم و جوابش را نمی دهم
 آخر رویم نمی‌شود 
 از قربان صدقه رفتن هایم برایت جلوی نوه های   قدو نیم قدم بگویم  
 بعد ها عکس هایت را نشانشان می‌دهمآنها
 می
اسم : جعفر لقبها : صادق- مصدق - محقق - کاشف الحقایق - فاضل - طاهر - قائم - منجی - صابر کنیه : ابوعبدالله - ابواسماعیل - ابوموسی نام پدر : حضرت امام محمد باقر ( علیه السلام ) نام مادر : فاطمه ( ام فروه ) دختر قاسم بن محمد بن ابی بکر زمان تولد : هفدهم ربیع الاول سال 83 هجری در روز جمعه یا دوشنبه ( بنا بر اختلاف ) در هنگام طلوع فجر مصادف با میلاد حضرت رسول . بعضی ولادت ایشان را روز سه شنبه هفتم رمضان و سال ولادت ایشان را نیز برخی سال 80 هجری ذکر کرده اند . محل تولد :
در مدرسه ابتدایی بودم ، مدتی بود تعدادی از بچه‌ها را برای یک سرود آماده می‌کردم به نیت این که آخر سال مراسمی گرفته شود برایشان.  پدر و مادرشان هم دعوت مراسم اند و بچه‌ها در مقابل معلمان و اولیا سرود را اجرا کنند. چندین بار تمرین کردیم و سرود رو کامل یاد گرفتند.
✏️ روز مراسم بچه‌ها را آوردم و مرتبشان کردم. با هم در مقابل اولیا و معلمان شروع به خواندن سرود کردند.
ناگهان دختری از جمع جدا شد و بجای خواندن سرود شروع کرد به حرکت جلوی جمع.دست و پا ت
از آن روزی که تو سرت را بر زمین گذاشتی، ‌تو گویی که تمام این سرزمین را متر به متر، قبر به قبر، یک مین کار گذاشته‌‌ باشند. اینگار قرار نیست کسی از ما زنده بماند. زندگی دَهَنی شده است و کاری از دست ساز‌دهنی‌ها ساخته نیست. اصلا از آن هزار و سیصد و هشتاد و هشتی که تو رفتی، این سال‌ها همه جشن تکلیف مرگ و دَشت اول قاضی القضات، برادرِ مرگ بر، بوده است. دیگر تنها تصادف نیست که بوی مرگ می‌دهد، تنها یک تصادف است که انسان را زنده به خانواده‌اش پس می‌ده
چندی پیش یک مسیحی لبنانی به نام «جورج زُرِیق» در بکفتین خودش را آتش زد و جان داد. می‌خواهم درباره‌ی او بنویسم...
بکفتین روستایی است مسیحی‌نشین نزدیک مجدلیه.
جورج می‌رود پرونده‌ی دخترش را از مدرسه‌‌ای خصوصی بگیرد.‏
جورج چرا می‌خواست وسط سال تحصیلی مدرسه‌ی دخترش را عوض کند؟ چون قسط‌های شهریه‌ی مدرسه عقب افتاده بود و جورج از پس آن‌ها برنمی‌آمد.
تنها راه حل این بود که دخترش را به یک مدرسه‌ی نیمه‌خصوصی ببرد.
تا جایی که شنیده‌ام در لبنا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها